top of page

SKLEPY

PROJEKT SKLEPU Z UWZGLĘDNIENIEM ŚCIEŻKI ZAKUPOWEJ KLIENTA

WIEMY, ŻE WŁAŚCICIELOM LOKALI USŁUGOWYCH ZALEŻY PRZEDE WSZYSTKIM NA ZADOWOLENIU KLIENTA. JEŻELI JEST ON USATYSFAKCJONOWANY OBSŁUGĄ, Z PEWNOŚCIĄ PONOWNIE SKORZYSTA Z OFEROWANYCH USŁUG LUB TOWARÓW. DLATEGO KAŻDY PROJEKT SKLEPU REALIZUJEMY NA PODSTAWIE ŚCIEŻKI ZAKUPOWEJ KLIENTA. CZŁOWIEK PRZYZWYCZAJA SIĘ DO PEWNYCH SCHEMATÓW, O KTÓRYCH NALEŻY PAMIĘTAĆ PODCZAS TWORZENIA NOWEJ PRZESTRZENI.

 

PROJEKT SKLEPU MUSI JE UWZGLĘDNIAĆ, ABY NIE UTRUDNIAĆ DODATKOWO KLIENTOWI PROCESU ZAKUPÓW. W NASZEJ PRACOWNI PROJEKTOWEJ POWSTAJĄ REALIZACJĘ, KTÓRE MAJĄ NIE TYLKO DOBRZE WYGLĄDAĆ, ALE RÓWNIEŻ UMOŻLIWIAĆ INTUICYJNE PORUSZANIE SIĘ PO LOKALU.

 

PROJEKT SKLEPU MOŻE BYĆ NOWOCZESNY, KREATYWNY ORAZ WYKONANY ZE SMAKIEM. NALEŻY JEDNAK PAMIĘTAĆ O PEWNYCH STANDARDACH, OD KTÓRYCH NIE WARTO ODCHODZIĆ. DOTYCZY TO PRZEDE WSZYSTKIM PREZENTACJI PRODUKTÓW, A TAKŻE ICH UŁOŻENIA. DLATEGO TEŻ NASZE PROJEKTY SKLEPÓW SPEŁNIAJĄ TE KRYTERIA.

 

JEDNOCZEŚNIE ZAPEWNIAMY KAŻDEMU KLIENTOWI ORYGINALNE ROZWIĄZANIE, KTÓRE POZWOLI MU NA WYRÓŻNIENIE SIĘ WŚRÓD INNYCH BRANDÓW ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA RYNKU. JEŻELI CHCESZ POWIERZYĆ SWÓJ PROJEKT SKLEPU SPOŻYWCZEGO, ODZIEŻOWEGO CZY INNEGO LOKALU USŁUGOWEGO SPECJALISTOM, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ SKLEPU TO DOPIERO POCZĄTEK!

NASZE BIURO ARCHITEKTONICZNE ZAPEWNIA KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ INWESTYCJI. CO TO OZNACZA? PROJEKTOWANIE WNĘTRZ SKLEPU TO DOPIERO POCZĄTEK. JEŻELI ZMIENIASZ DOTYCHCZASOWĄ ARANŻACJĘ LOKALU, STWORZYMY DLA CIEBIE MATERIAŁY MARKETINGOWEGO TAKIE JAK: WIZUALIZACJA, ANIMACJE I KRÓTKIE FILMY.

 

DZIĘKI TEMU PRZYGOTUJESZ KLIENTÓW DO ZMIAN, JAKIE PLANUJESZ WPROWADZIĆ. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ SKLEPÓW WARTO POPRZEĆ ODPOWIEDNIĄ WIEDZĄ NA TEMAT NOWOCZESNYCH ROZWIĄZAŃ MATERIAŁOWYCH, WSPÓŁCZESNYCH TRENDÓW. NASI ARCHITEKCI ZAPEWNIĄ CI ODPOWIEDNIE WSPARCIE W TYM ZAKRESIE I POMOGĄ W PRZYPADKU WĄTPLIWOŚCI.

WŚRÓD REALIZACJI ZNAJDZIESZ MIĘDZY INNYMI: PROJEKT SKLEPU MIĘSNEGO, A TAKŻE PROJEKT SKLEPU Z WŁOSKIMI PRZYSMAKAMI ORAZ WINEM. SPECYFIKA TYCH MIEJSC JEST RÓŻNA, ALE W OBU PRZYPADKACH ZDECYDOWALIŚMY SIĘ NA ROZWIĄZANIA PRZYJAZNE KLIENTOWI, A TAKŻE ELEMENTY ARANŻACJI NADAJĄCE ODPOWIEDNIEGO KLIMATU. INTERESUJE CIĘ PROJEKT SKLEPU? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

bottom of page