top of page

GASTRONOMIA

PROJEKT LOKALU GASTRONOMICZNEGO Z BIUREM ARCHITEKTONICZNYM CZAJKOWSKI KUŹNIAK ARCHITEKCI

PROJEKT LOKALU GASTRONOMICZNEGO MUSI SPEŁNIAĆ PRZEDE WSZYSTKIM WSZYSTKIE PRZEPISY POLSKIEGO PRAWA ORAZ BHP. DODATKOWO TRZEBA PAMIĘTAĆ RÓWNIEŻ O SYSTEMACH HACCP. DZIĘKI WSPARCIU PROFESJONALISTÓW Z BIURA ARCHITEKTONICZNEGO CZAKA ZYSKASZ PEWNOŚĆ, ŻE TWÓJ PROJEKT LOKALU GASTRONOMICZNEGO SPEŁNIA WSZELKIE STANDARDY OKREŚLONE W PRZEPISACH.

 

NAJWIĘKSZĄ ZALETĄ KORZYSTANIA Z BIURA ARCHITEKTONICZNEGO CZAKA JEST JEDNAK PROJEKT RESTAURACJI WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ NA TLE KONKURENCJI. JEŻELI ZALEŻY CI NA STWORZENIU WYJĄTKOWEGO MIEJSCA DOSTOSOWANEGO DO POTRZEB KLIENTÓW, WYKONAMY DLA CIEBIE PROJEKT WNĘTRZA RESTAURACJI, KTÓRY ZACHWYCI GOŚCI.

 

NIE DA SIĘ UKRYĆ, ŻE CZĘSTO O WYBORZE LOKALU GASTRONOMICZNEGO DECYDUJE ARANŻACJA. JEŻELI CHCESZ PRZYCIĄGAĆ UWAGĘ POTENCJALNYCH KLIENTÓW JESZCZE PRZED ZAJRZENIEM DO KARTY DAŃ, DOBRY PROJEKT WNĘTRZ RESTAURACJI MOŻE CI W TYM POMÓC.

 

NASZE BIURO ARCHITEKTONICZNE OPIERA WSPÓŁPRACĘ Z KLIENTEM O JASNĄ, PRZEJRZYSTĄ KOMUNIKACJĘ. DZIĘKI NIEJ MOŻEMY DOSTOSOWAĆ PROJEKT WNĘTRZA LOKALU GASTRONOMICZNEGO DO TWOJEJ WIZJI, NIE ZAPOMINAJĄC PRZY TYM O FUNKCJONALNOŚCI. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SPRAWDŹ, CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ!

JAK TWORZYMY PROJEKT RESTAURACJI W PRACOWNI PROJEKTOWEJ CZAJKOWSKI KUŹNIAK ARCHITEKCI?

LOKALE GASTRONOMICZNE TO NIE TYLKO SALA PRZEZNACZONA DLA GOŚCI. NASI ARCHITEKCI ZDAJĄ SOBIE Z TEGO SPRAWĘ I PODCZAS PRAC NAD PROJEKTEM ZWRACAJĄ UWAGĘ ZARÓWNO NA DESIGN, JAK I FUNKCJONALNOŚĆ POMIESZCZEŃ UŻYTKOWYCH. PROJEKT RESTAURACJI OPIERAMY NA KONSULTACJACH Z KLIENTEM ORAZ POTRZEBACH PRACOWNIKÓW.

 

SERCEM KAŻDEGO LOKALU GASTRONOMICZNEGO JEST KUCHNIA. DLATEGO STARAMY SIĘ DOPASOWAĆ JĄ W SZCZEGÓLNOŚCI DO POTRZEB KUCHARZA. ODPOWIEDNI PROJEKT WNĘTRZ RESTAURACJI POZWOLI NA EFEKTYWNĄ I KOMFORTOWĄ PRACĘ ZESPOŁU.

 

JEŻELI ZDECYDUJESZ SIĘ NA PROJEKT RESTAURACJI W BIURZE ARCHITEKTONICZNYM CZAKA, ZYSKASZ DODATKOWO WSPARCIE NA KAŻDYM ETAPIE INWESTYCJI. SŁUŻYMY DOBRĄ RADĄ I POMOCĄ W ZAKRESIE WSPÓŁCZESNYCH TRENDÓW I NOWOCZESNYCH ROZWIĄZAŃ. CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ NA TEMAT WSPÓŁPRACY Z NASZĄ PRACOWNIĄ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! WSPÓLNIE UMÓWIMY PROJEKT TWOJEJ RESTAURACJI.

bottom of page